Sada premiových kartáčů 5 ks

Kód: 206-7930
1 090 Kč 901 Kč bez DPH
Dodání do týdne
Můžeme doručit do:
30.07.2024
Možnosti doručení

Premium Brush Set. Sada premiových kartáčů 5 ks od Muc-OFF.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Našim zákazníkům nabízíme od 5000,- kč dopravu zdarma.
Kvalita
100 % Kvalita
Nabízíme pouze prověřené výrobky od Něměckých, USA, Španělských, Italských dodavatelů etc.
Slovensko
Slovensko
Zasíláme v eurech i na Slovensko.

Detailní popis produktu

Premium Brush Set. Sada premiových kartáčů 5 ks od Muc-OFF.

  • Měkký mycí kartáč se sintrovanou štětinovou směsí určený k čištění rámu a komponentů a zároveň péči o jemné povrchy; má pevnou rukojeť odolnou proti nárazu, která neklouže v extrémních podmínkách, nadměrně velkou hlavu pro rychlé čištění velkých ploch a pogumované nárazové zóny pro maximální ochranu.

  • Detailing Brush je ideální pro dosahování těžko přenosných nečistot na ozubená kola, náboje a další těsná místa. Jeho nový design se vyznačuje tvrdou rukojetí odolnou proti nárazu, která neklouže v extrémních podmínkách, odolnými nylonovými štětinami a pogumovanými nárazovými zónami pro maximální ochranu jemných povrchů.

  • Kartáč na kola a součásti je tvarován a tvarován speciálně pro snadné čištění ráfků a paprsků; má pevnou rukojeť odolnou proti nárazu, která neklouže v extrémních podmínkách, odolné nylonové štětiny a pogumované nárazové zóny pro maximální ochranu jemných povrchů.

  • Kartáč se dvěma hroty je ideální pro dosažení těžko přenositelných nečistot na paprscích, kotoučích, má tuhou rukojeť odolnou proti nárazu, která neklouže v extrémních podmínkách, a odolné nylonové štětiny - dvě hlavy kartáče lze měnit a přepínat. umístěna tak, aby dosáhla na nejužší místa.

  • Claw Brush obsahuje trojité kartáčové hlavy s pevnými nylonovými štětinami a integrovanou škrabkou pro odbahnění; ideální pro řetězy a řetězová kola.

Doplňkové parametry

Kategorie: Motokosmetika
Záruka: 2 roky
Kód produktu: 206

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: